Chronimy środowisko

Zrównoważony rozwój

W dzisiejszych czasach zarządzanie firmą w sposób zrównoważony to obowiązek każdego przedsiębiorcy, a kwestie ekonomiczne, społeczne i środowiskowe musza być traktowane na równi.

Zmień jednorazowe opakowanie w zrównoważony nośnik logistyczny

Stale powiększająca się populacja świata i rozwijająca się gospodarka światowa wiążą się ściśle ze znacznym wzrostem konsumpcji. Ale ilość surowców dostępnych w celu jej zaspokojenia stale maleje. Surowce wyczerpują się i dlatego stają się coraz droższe.

Podaż pozostaje w tyle za rosnącym popytem. Niemal każdy producent staje dzisiaj w obliczu tego problemu. Zdając sobie sprawę ze skali problemu oferujemy naszym klientom usługę wynajmu opakowań. Wybierając wynajem stawiasz na środowisko i zrównoważony rozwój swojej firmy. My zadbamy by wszystkie opakowania pracujące w łańcuchu dostaw, były w jak najlepszym stanie by służyły jak najdłużej.

Wynajem czyli współdzielenie zasobów logistycznych

Zobacz, jak bardzo możesz obniżyć koszty opakowań i zmniejszyć swój ślad węglowy poprzez wynajem opakowań wielokrotnego użytku. Na konkretnym przykładzie dowiesz się o możliwych zyskach oraz o tym, jak zmniejszyć negatywny wpływ opakowań na środowisko naturalne.

POBIERZ WHITE PAPER

Świadczymy nasze usługi w całej Europie

Jak określić naszą działalność w liczbach?

0
Liczba krajów

0
Zadowolonych klientów

0
Wynajętych produktów w 2022

0
Obecnie w trakcie wynajmu