Wynajem sprzętu logistycznego

Logistyka

Logistyka wielu firm obecnie opiera się w głównej mierze na firmach 3PL, które zarządzają łańcuchami dostaw Klientów. W zakres usług tych firm wchodzi wiele złożonych zadań logistycznych, w obszarach planowania, magazynowania, komisjonowania i wysyłki.

Aby efektywnie zarządzać łańcuchem logistycznym, firmy 3PL muszą nieustannie dbać o bezpieczne magazynowanie oraz ochronę ładunku w transporcie i przy dostawie. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci z branży logistycznej potrzebują produktów wysokiej jakości. Muszą oni sprostać wysokim wymaganiom w łańcuchu dostaw w profesjonalnym środowisku i być w stanie przewozić różnorodne towary.

Logistyka i optymalizacja jest jednym z najważniejszych elementów każdej firmy, co logicznie rzecz biorąc często wiąże się z dużymi kosztami. Natomiast jeśli zdecydujesz się na wynajem zasobów logistycznych od Rotomrent, masz możliwość zaoszczędzenia znacznych kosztów w ramach swojego łańcucha dostaw.

Mocne palety, czyli wytrzymały nośnik ładunku w codziennej pracy

Najbardziej charakterystycznym i najczęściej stosowanym produktem w sektorze logistyki jest paleta drewniana lub plastikowa. Stosując palety, można łatwo i bezpiecznie transportować mniejsze produkty. Większość palet ma znormalizowane wymiary, co czyni je idealnymi do użycia z wózkiem widłowym, który może łatwo podnieść paletę i umieścić ją w prawidłowy i bezpieczny sposób w magazynie. Możesz wynająć solidne palety euro i standardowe jednorazowe palety w rozmiarach 1200×800 mm lub 1200×1000 mm. Prawidłowo dobrane opakowania do rodzaju załadunku i sposobu składowania, obniżają koszty magazynowania oraz skracają czas załadunku i rozładunku.

Jeśli chcesz mieć 100% pewność wymiarów palet, zdecyduj się na wynajem palet plastikowych. Wysoka jakość, trwałość i wytrzymałość to główne ich cechy. Nadają się do pracy w automatycznych systemach magazynowych ponieważ są wyjątkowo odporne na pękanie, czy uderzenia. Jeśli zaś jako firma 3PL obsługujesz branżę spożywczą lub farmaceutyczną to palety plastikowe spełniają wysokie wymagania higieniczne.

Oszczędzasz miejsce w magazynie wynajmując opakowania

Korzystając usługi wynajmu opakowań możesz w łatwy sposób powiększyć swoją przestrzeń magazynową, szczególnie w okresach szczytu sezonu. Szybko dostarczmy potrzebne pojemniki plastikowe, skrzyniopalety, czy nadstawki paletowe. Pojemniki z możliwością składania są praktyczne łatwe do zdemontowania i złożenia, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo miejsca w transporcie i magazynie.

Jeśli potrzebujesz miejsca do składowania dużych palet i towarów masowych skorzystaj z możliwości wynajmu regałów Mobilrack. Pozwalają one szybko zwiększyć pojemność magazynową w okresach szczytowego zapotrzebowania, bez konieczności dokonywania dużych inwestycji. Są również galwanizowane i mogą funkcjonować na zewnątrz. Po szczycie sezonu odbieramy niepotrzebne już dla Ciebie opakowania, a ty nie ponosisz kosztu zakupu nowych opakowań.

Przepakowujesz towar? Przygotowujesz do wysyłki za granicę? Wynajmuj pojemniki plastikowe

Jeśli towar powierzony Ci przez Klientów jest kosztowny i wysokiej jakości, z pewnością chcesz zadbać o to żeby przechować go w nieuszkodzonym stanie. Dlatego zachęcamy do wynajmu bezpiecznych i certyfikowanych skrzyniopaletach plastikowych, wykonanych z mocnego tworzywa oraz higienicznych.Jeśli potrzebujesz standaryzowanych pojemników, które łatwo zintegrować z liniami produkcyjnymi oraz wewnętrznymi procesami przenoszenia i pakowania, wynajmuj pojemniki euronorm.

Klient jest z branży e-commerce? Wynajmij odpowiednie wózki i opakowania

Szybka i sprawna kompletacja zamówionych towarów jest niezbędna bez względu na to, czy komisjonowanie odbywa się z poziomu palety, czy regałów wysokiego składowania. Masz możliwość szybkiej realizacji zadań, korzystając ze specjalnie zaprojektowanych wózków do kompletacji oraz pasujących do nich pojemników euronorm lub pojemników plastikowych ze składaną pokrywą. Szczególnie pojemniki gniazdowe ALC ułatwiają zabezpieczenie przed kradzieżą, ponieważ posiadają możliwość plombowania.

Czy pracujesz w branży logistycznej masz dodatkowe pytania odnośnie wynajmu opakowań? A może chcesz zapytać o większą ilość konkretnych produktów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie doradzimy, wyjaśnimy lub pomożemy w poszukiwaniu odpowiedniego produktu, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej firmy. Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie, które znajduje się przy opisie danego produktu.

Europaleta drewniana EPAL 1200×800, jasna

SKU: 11820

Paleta H1 1200x800mm – plastikowa paleta higieniczna

SKU: 20831

Dwuścienny wózek siatkowy – rama typu A – gniazdowy

SKU: 46500

Kontener siatkowy 2 ścienny z plastikową platformą nośną

SKU: 40020

Plastikowy pojemnik z pokrywą 600×400 mm, 68 litrów

SKU: 65203

Pojemnik plastikowy z pokrywą 600x400x416mm

SKU: 65204

Metalowy regał magazynowy 1545x1180x310 mm

SKU: 50100

Podwójny regał magazynowy z płytą drewnianą

SKU: 50210

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

    * Dozwolone formaty załączników: txt, doc, docx, pdf, rtf, jpg.
    * Pola wymagane
    Zgadzam się z polityka prywatności firmy Rotom*