Dobierz sprawdzone rozwiązania

Przemysł ciężki

W przemyśle wytwórczym zapewnienie płynnych procesów logistycznych jest ważnym czynnikiem dla wydajnej produkcji. Firmy często borykają się z rozbudową swoich zdolności magazynowych i transportowych. Jeśli Twoja firma działa w szeroko pojętej branży przemysłowej, skupiając się głównie na wytwarzaniu wysokiej jakości produktów i w związku ze zwiększonymi potrzebami, potrzebujesz okresowo powiększyć swoje możliwości magazynowe i transportowe — jesteś we właściwym miejscu.

Wieloletnie doświadczenie z firmami przemysłowymi upewnia o praktyczności wynajmu

Od ponad 40 lat współpracujemy z Klientami z branży przemysłowej, którzy tak jak Twoja Firma, mają na celu utrzymanie odpowiedniej wydajności produkcji przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości. Upewniło nas to o praktyczności rozwiązań logistycznych, które oferujemy takim jak produkty specjalnie przygotowane do pracy w przemyśle oraz usługi takie jaki wynajem opakowań.

Proponowane produkty cechują głównie wytrzymałość i niezawodność przy jednoczesnym zachowaniu standardów ułatwiających pracę. To doświadczenie pozwoliło nam na zapewnienie odpowiedniego i szerokiego zakresu zasobów logistycznych do wynajęcia.

Powiększ swoje miejsce do magazynowania i przechowuj bezpiecznie

Do trwałego użytkowania w magazynie z pewnością nadają się wytrzymałe palety drewniane lub plastikowe w połączeniu z nadstawkami paletowymi wykonanymi z drewna, tworzywa sztucznego lub metalu. W sytuacji, gdy zakład ma szczyt sezonu lub planuje przeprowadzić remont powierzchni produkcyjnej musi wcześniej wyprodukować więcej towaru. Aby znaleźć miejsce na jego składowanie warto skorzystać z możliwości wynajmu mobilnych regałów magazynowych, inaczej znanych jako regały paletowe. Możesz je rozłożyć, kiedy potrzebujesz więcej miejsca oraz złożyć, gdy już ich nie potrzebujesz. W Rotomrent możesz wynająć regały przesuwne certyfikowane przez TÜV. Dają one od razu dodatkową przestrzeń do umieszczenia produktów na regałach.

Wydajność każdego magazynu zależy od jego pojemności, co z kolei zależy od rodzaju pojemników używanych w magazynie. Z pomocą przychodzą pojemniki metalowe Gitterbox, ze względu na swoją mocną konstrukcję i możliwość przenoszenia dużych ładunków. Podczas procesu sortowania pracownicy mogą przewozić różne pojemniki po całym obiekcie. Kosze metalowe mogą być również używane do przechowywania dużych, nieporęcznych produktów.

Odpowiednio dostosowany i zintegrowany wewnętrzny transport materiałów

Potrzebujesz czegoś do transportu wewnętrznego? Opakowania wspierające produkcję takie jak wytrzymałe palety drewniane lub plastikowe w połączeniu z nadstawkami paletowymi wykonanymi z drewna, tworzywa sztucznego lub metalu, są tak skonstruowane, by usprawnić przemieszczanie się materiałów między dostawcami, magazynem i liniami produkcyjnymi oraz zwiększyć wydajność operacji produkcyjnych między wieloma zakładami. Nadstawki paletowe są też składane, dzięki czemu oszczędzasz koszty w transporcie pustych pojemników.

Czy pracujesz w branży przemysłowej i masz dodatkowe pytania odnośnie wynajmu opakowań? A może chcesz zapytać o większą ilość konkretnych produktów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie doradzimy, wyjaśnimy lub pomożemy w poszukiwaniu odpowiedniego produktu, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej firmy. Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie, które znajduje się przy opisie danego produktu.

Europaleta drewniana EPAL 1200×800, jasna

SKU: 11820

Paleta plastikowa 1200x1000mm do regałów, wzmocniona

SKU: 29914

Plastikowa paleta ramowa do regałów – 1200×1000 typu Endur

SKU: 29917

Drewniana nadstawka paletowa, IPPC 1200x800mm

SKU: 38133

Nadstawka paletowa plastikowa 4 zawiasy 1200x1000mm

SKU: 60100

Gitterbox – pojemnik siatkowy na wynajem, zgodny z normami EPAL

SKU: 70000

Podwójny regał magazynowy 1875x1035x310 mm

SKU: 50200

Wózek paletowy, koła z PU, paleciak 2500 kg, widły typu BF

SKU: 71116

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

    * Dozwolone formaty załączników: txt, doc, docx, pdf, rtf, jpg.
    * Pola wymagane
    Zgadzam się z polityka prywatności firmy Rotom*