Rotomrent Polska

O nas

Rotomrent jest marką wchodząca w skład grupy Rotom Polska. Firma na rynku istnieje od 1990 roku. Aktualnie nasze usługi świadczymy w 16 lokalizacjach w Europie.

Zobacz jak działa wynajem z Rotomrent

Jeśli nadal zastanawiasz się nad skorzystaniem z usługi wynajmu opakowań to zachęcamy do zapoznania się z animacją, która prezentuje wszystkie korzyści z nią związane. Zobacz jak zacząć oszczędzać jednocześnie dbając o środowisko.

Elastyczni i dyspozycyjni

Grupa Rotom od ponad 40 lat prowadzi działalność w zakresie optymalizacji procesów logistycznych dla firm, oferując szeroką gamę produktów i usług logistycznych.

W ramach Grupy Rotom, Rotomrent jest Twoim partnerem w zakresie wynajmu sprzętu logistycznego. Wynajmujemy zrównoważone produkty klientom z różnych sektorów w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Francji, Danii i Polsce.

Firma Rotomrent zgromadziła szeroką gamę produktów i usług, opartą na wiedzy i doświadczeniu w zakresie procesów logistycznych w różnych sektorach i w różnych krajach europejskich. Dzięki szybkiej i szerokiej dostępności oraz wysokiej elastyczności, nasza oferta jest optymalnie dostosowana do stale zmieniającego się zapotrzebowania na rynku. W firmie Rotomrent znajdziesz odpowiednie rozwiązania logistyczne dla wszystkich tymczasowych potrzeb i szczytowych momentów w Twojej firmie.

Profesjonalnie i osobiście

Profesjonaliści z firmy Rotomrent posiadają wiedzę na temat procesów logistycznych oraz doświadczenie w zakresie różnych produktów i usług logistycznych. Ogólne informacje o naszych produktach i ich dostępności do wynajmu można znaleźć na naszej stronie internetowej. Podczas osobistego kontaktu nasi specjaliści wysłuchają Państwa potrzeb i udzielą fachowych porad.

Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie logistyczne dla Państwa konkretnej sytuacji.

Pracownik uzupełniający dokumenty z dostawy
Zdjęcie siedziby firmy Rotom

Zainteresowani? Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dla Rotomrent nie ma znaczenia, czy Twoja firma działa lokalnie czy międzynarodowo. Nie ma też znaczenia, czy potrzebujesz kilku palet plastikowych, czy tysięcy gitterboxów. Nie chcesz też wynajmować naszych produktów logistycznych na dwa tygodnie lub osiem miesięcy. Jesteśmy dla Ciebie z właściwym produktem we właściwym czasie!

Poproś o wycenę przez stronę internetową bądź skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie dostarczymy odpowiednie rozwiązanie logistyczne dla każdego wyzwania w Państwa łańcuchu dostaw.

Najważniejsza jest profesjonalna obsługa

Zoptymalizuj swój łańcuch dostaw z usługami wynajmu oferowanymi przez Rotomrent Polska

 • Pallets Rotom
 • PALETY

  Nasza oferta palet gwarantuje, że zawsze możemy dostarczyć paletę, która jest odpowiednia dla Twoich potrzeb; palety są dostępne w różnych materiałach, rozmiarach, wersjach i nośnościach. Gwarantujemy wysokiej jakości palety, które zawsze spełniają najnowsze wymagania i wytyczne dotyczące jakości.

  W Rotomrent możesz wybierać pomiędzy paletami drewnianymi i plastikowymi. Jeśli chcesz wynająć palety, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wszystkie nasze palety są dostępne od ręki.

  Zobacz więcej

 • NADSTAWKI PALETOWE

  Nadstawy paletowe są nowoczesnym i wydajnym zamiennikiem tradycyjnych drewnianych skrzyń. Stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania, pakowania i wysyłki produktów, które muszą być chronione i zabezpieczone.

  Ze względu na swój unikalny design nadstawki paletowe mogą być doskonałym narzędziem do oszczędzania miejsca, zarówno w magazynach, jak i podczas transportu ładunku. Dodatkowa ochrona oferowana przez nadstawy paletowe to nie tylko sposób na zapobieganie uszkodzeniom, ale także zwiększenie wydajności magazynowania

  Zobacz więcej

 • ROLLKONTENERY

  Rollkontenery to bardzo szeroka gama wydajnych wózków magazynowych, ułatwiających kompletację i transport produktów. Są to mobilne konstrukcje, które głównie wykorzystujemy do zaopatrzenia i przechowywania w sektorach takich jak przemysł spożywczy, handel detaliczny i supermarkety.

  Niezależnie od branży, w której pracujesz, rollkontenery oferowane na wynajem w Rotomrent mogą być używane od razu i idealnie nadają się do wielu zastosowań. Ofertę uzupełniają niezbędne akcesoria, takie jak półki plastikowe lub metalowe, znacznie zwiększające praktyczne zastosowanie rollkontenerów.

  Zobacz więcej

 • REGAŁY MAGAZYNOWE

  Elastyczny system składowania Mobilrack to wyjątkowo prosty i efektywny sposób na szybkie powiększenie swojego magazynu. Jego wysoką jakość potwierdzają certyfikaty TÜV. Jest to elastyczny i mobilny system regałów metalowych, który można dowolnie dopasować do potrzeb swojego magazynu. Mobilracki są niezwykle łatwe w ustawieniu oraz spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa. Ponieważ regały te są wykonane z wytrzymałych konstrukcji metalowych, można je łatwo przemieszczać za pomocą wózka widłowego.

  Zobacz więcej

 • POJEMNIKI PLASTIKOWE

  Plastikowe pojemniki są ważnymi nośnikami ładunku, które są nie tylko używane do transportu i przechowywania wszelkiego rodzaju produktów, ale są również praktyczne podczas sortowania artykułów, archiwizacji dokumentów lub kompletacji towarów. Oferujemy szeroki wybór plastikowych pojemników do wynajęcia dla Twojego magazynu, warsztatu, linii produkcyjnej lub biura.

  Zobacz więcej

 • SKRZYNIOPALETY PLASTIKOWE

  Skrzyniopalety plastikowe na wynajem wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału HDPE, co zapewnia ich długą żywotność. Skrzyniopalety sprawdzają się zwłaszcza przy transporcie dużych i ciężkich elementów. Ich solidne wykonanie zapewnia długą żywotność pojemnika.

  Zobacz więcej

 • POJEMNIKI METALOWE

  Oferowane przez nas skrzynie metalowe to głównie Gitterboxy oraz pojemniki siatkowe znane również jako kosze siatkowe przemysłowe. Metalowe pojemniki idealnie nadają się do transportowania oraz przechowywania ciężkich i nieporęcznych przedmiotów — dlatego są tak popularne w wielu branżach. Posiadamy pojemniki metalowe w różnych wymiarach.

  Zobacz więcej

 • TRANSPORT WEWNĘTRZNY

  Transport wewnętrzny w każdym magazynie to bardzo ważna sprawa. Dlatego trzeba zadbać o szybką i wydajną pracę, nie tylko w dużych magazynach, ale również na mniejszych powierzchniach. Oferowane przez nas wózki paletowe i podnośniki dostępne na wynajem w tej grupie, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

  Check more

Zrównoważony rozwój

Prowadząc naszą firmę na każdym kroku uwzględniamy dobro naszego środowiska

Stale powiększająca się populacja świata i rozwijająca się gospodarka światowa wiążą się ściśle ze znacznym wzrostem konsumpcji. Ale ilość surowców dostępnych w celu jej zaspokojenia stale maleje. Surowce wyczerpują się i dlatego stają się coraz droższe. Podaż pozostaje w tyle za rosnącym popytem. Niemal każdy producent staje dzisiaj w obliczu tego problemu.

Dowiedz się więcej