Produkty dedykowane dla branży spożywczej

Produkcja spożywcza

Sprawny przepływ produktów, odpowiednie zaopatrzenie ze względu na sezonowość, czy utrzymanie najwyższych standardów higieny to tylko niektóre z wyzwań pojawiających się w branży spożywczej. Niezbędną pomocą w tym zakresie okazuje się wynajem opakowań.

Powiększ miejsce do przechowywania wynajmując systemy Mobilrack

Przemysł spożywczy cechuje duża sezonowość, co wiąże się z częstą potrzebą dodatkowego miejsca na przechowywanie produktów. Dzięki wynajmie odpowiednich pojemników, rollkontenerów czy regałów sezonowych możesz bez problemu zadbać o swoje produkty. Na przykład modułowa konstrukcja mobilnych regałów magazynowych sprawia, że każda firma może dopasować ten system potrzeb. Dzięki różnym długościom wsporników można przechowywać towar o dużych gabarytach.

Skompletuj towar sprawnie i szybko wynajmując dodatkowe wózki do komisjonowania

Aby proces kompletacji odbywał się szybko i sprawnie, skorzystaj z wynajmu specjalnie zaprojektowanych wózków do kompletacji, które są dostosowane do pojemników Euronorm. Dzięki tym wózkom możesz sprawnie pakować produkty do dystrybucji. Niezwykle praktyczne w transporcie produktów między magazynem a sklepem są również rollkontenery siatkowe. Możesz wybrać 2,3 lub 4 ścienne, ale najważniejszą cechą jest możliwość gniazdowania, co oszczędza koszt transportu w drodze powrotnej do magazynu ponieważ wózki możesz ustawiać jeden w drugi

Wyeksponuj swój towar dzięki paletom drewnianym do ekspozycji

W przypadku towarów na paletach, które są dostarczone bezpośrednio na miejsce ekspozycji świetnie sprawdzają się palety ekspozycyjne. Palety drewniane wystawowe 400×600 mm umożliwiają bezpieczny i tani transport towarów oraz natychmiastową ich prezentację w punkcie sprzedaży.

Utrzymuj wysokie standardy jakości i higieny wynajmując produkty dedykowane dla branży spożywczej

Oferujemy na wynajem produkty o najwyższej jakości, które spełniają wymagania przemysłu spożywczego i wszelkie normy sanitarne. Przetwarzanie wrażliwych surowców w przemyśle spożywczym wymaga stosowania najwyższych standardów higienicznych. Oznacza to, że nośniki stosowane w branży spożywczej powinny spełniać wysokie normy higieniczne.

Wynajmując plastikowe palety H1 jesteś pewny, że otrzymujesz produkt o długiej żywotności, wysokiej jakości i niezawodności. Są to palety higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Wynajem opakowań ułatwia pracę w przemyśle spożywczym

Jesteśmy po to, by ułatwić organizację dostaw. Wykorzystując zasoby opakowań do wynajęcia jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin zapewnić Ci kontenery rolkowe, regały magazynowe, metalowe pojemniki, czy palety.

Czy pracujesz w branży spożywczej i masz dodatkowe pytania odnośnie wynajmu opakowań? A może chcesz zapytać o większą ilość konkretnych produktów? Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie, które znajduje się przy opisie danego produktu.

Paleta H1 1200x800mm – plastikowa paleta higieniczna

SKU: 20831

Europaleta drewniana EPAL 1200×800, jasna

SKU: 11820

Kontener chłodniczy izotermiczny 800x600x1670mm na kółkach

SKU: 40370

Kontener chłodniczy izotermiczny 810x715x1900mm typu rollkontener

SKU: 40580

Pojemnik Euronorm typu E2 na mięso – 600 x400x200 mm – czerwony

SKU: 64522

Zamknięty pojemnik Euronorm 600x400x320mm

SKU: 64531

Skrzyniopaleta plastikowa 1200x800x800, 2 płozy, 525 litrów

SKU: 66002

Skrzyniopaleta ażurowa CTS 1200×1000, łatwa w czyszczeniu

SKU: 63914

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

    * Dozwolone formaty załączników: txt, doc, docx, pdf, rtf, jpg.
    * Pola wymagane
    Zgadzam się z polityka prywatności firmy Rotom*