Pojemniki metalowe

Gitterboxy

Gitterboxy znajdują zastosowanie w transporcie cięższych produktów. Są zgodne z normą UIC 435-3. Usługa wynajmu Gitterboxów to doskonała alternatywa do zakupu. Jej największą zaletą jest brak zalegających gitterboxów w magazynie, ponieważ po upływie okresu wynajmu wracają one do Rotomrent.

Gitterbox – pojemnik siatkowy na wynajem, zgodny z normami EPAL

SKU: 70000

Gitterbox składany – Eurobox 1220x830x800mm – pojemnik siatkowy

SKU: 75020

Wynajem Gitterboxów

Gitterboxy są często wynajmowane w branży motoryzacyjnej, ale nadają się również do wykorzystania w branży instalacyjnej. Gitterboxy mogą być wykorzystywane zarówno do przechowywania, jak i transportu.

Największe zalety, jakie oferują Gitterboxy to bez wątpienia wytrzymałość produktu, pojemność oraz uniwersalność, do której można je wykorzystać. Uchylne drzwi na dłuższym boku sprawiają, że Gitterbox można łatwo załadować i rozładować jego zawartość, a specjalna rama z solidnymi nóżkami zapewnia możliwość ustawiania ich jeden na drugim. Możemy zaoferować zarówno nowe, jak i używane gitterboxy do wynajęcia.

Metalowe Gitterboxy są wykonane zgodnie z normą DIN 15155 (1986). Wymiary Gitterboxów są następujące: 1240x835x970 mm. Nadaje się do składowania ciężkich ładunków.