Nadstawki paletowe

Nadstawki metalowe

Metalowe nadstawki paletowe na wynajem stanowią alternatywę dla drewnianych czy plastikowych nadstawek. Siatkowe nadstawki są łatwe do nałożenia na paletę a przy tym trwale chronią transportowane towary. Doskonale sprawdzają się jako wyposażenie magazynów lub dużych powierzchni handlowych.

Metalowa nadstawka paletowa, siatkowa, malowana 1200x800x800(h)mm

SKU: 77809

Nadstawka paletowa, siatkowa 1220x1020x880mm

SKU: 77100

Metalowa nadstawka paletowa 1200x800x1000mm ocynk, uchylna klapa

SKU: 77815U

Oprócz przechowywania czy transportowania produktów można używać nadstawek metalowych do prezentowania produktów, zwłaszcza w dużych sieciach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych. Nieużywane metalowe nadstawki paletowe łatwo można złożyć, co pozwala zaoszczędzić miejsce, a tym samym koszty transportu powrotnego lub przechowywania. Palety z metalowymi nadstawkami można też układać w stosy

Wynajem drucianych nadstawek paletowych

Druciane nadstawki paletowe są alternatywą dla metalowych skrzyń lub zwykłych nadstawek paletowych z drewna lub plastiku. Dzięki drucianym nadstawkom paletowym, możesz szybko i łatwo stworzyć skrzynię paletową lub klatkę prezentacyjną z palet.

Zalety metalowych nadstawek paletowych

Ścianki nośne z siatki drucianej są łatwe do zastosowania i optymalnie chronią towar. Dzięki temu są praktycznym dodatkiem do magazynów lub dużych obiektów handlowych. Można je wykorzystać do przechowywania lub ekspozycji produktów, ponieważ towary znajdujące się na palecie, wokół której umieszczono te druciane nadstawki paletowe, pozostają widoczne i dostępne przez składane okno w ściankach bocznych. Metalowe nadstawki paletowe, których nie używasz, można łatwo złożyć, dzięki czemu oszczędzasz miejsce, a tym samym koszty transportu powrotnego lub składowania. Palety z nadstawkami metalowymi doskonale nadają się do sztaplowania. Oczywiście dużą zaletą jest również to, że mogą one bezpośrednio przejść przez wszystkie urzędy celne na świecie bez dodatkowych formalności administracyjnych.