Pojemniki plastikowe

Pojemniki KLT

Pojemniki KLT dzięki swojej wzmocnionej konstrukcji doskonale sprawdzą się w wysoce zautomatyzowanych procesach produkcyjnych dlatego też często kojarzone są z przemysłem motoryzacyjnym. Plastikowe pojemniki KLT, podobnie jak wariant standardowy Euro, mają znormalizowane wymiary. Oznacza to, że pojemniki KLT mogą być łączone z innymi standardowymi produktami zgodnie z rygorystycznymi wymogami VDA (Verband der Automobilindustrie).

Pojemnik plastikowy RL-KLT 4315 400x300x147mm

SKU: 64147

Plastikowy pojemnik RL-KLT 600x400x147mm

SKU: 66147

Pojemnik plastikowy RL-KLT 400x300x280mm

SKU: 64280

Pojemnik plastikowy C-KLT 4328 400x300x280mm

SKU: 64329

Pojemniki KLT na wynajem

Pojemniki posiadają miejsce na umieszczenie etykiety co znacznie ułatwia kontrolę nad przechowywanym towarem. Charakterystyczną cechą pojemników są gładkie ścianki wewnętrzne i dno oraz otwory odprowadzające ciecz z wnętrza pojemnika. Pojemniki można ustawiać w stos.

Podobnie jak kontenery Euronorm, kontenery KLT mają stałe proporcje długości do szerokości (3:2). Dzięki temu pojemniki o kolejnych rozmiarach można układać w stosy. Kontenery KLT mają wyjątkowo solidną konstrukcję i dlatego doskonale sprawują się w serktorze motoryzacyjnym.

Rodzaje pojemników plastikowych KLT

Pod względem objętości wybór pojemników KLT waha się od 10L do 25L. Kosze KLT mają stałe wymiary 600×400 mm lub 400×300 mm. Oznacza to, że na jednym pojemniku KLT o wymiarach 600×400 mm możesz umieścić dwie skrzynki 400×300 mm. Gładkie ścianki wewnętrzne zapewniają łatwe czyszczenie. Pojemniki KLT dostępne w Rotomrent spełniają wysokie wymagania jakościowe. Kontenery KLT można również łączyć z paletami, wózkami i kontenerami rolkowymi o odpowiednich wymiarach. Dzięki temu środowisko pracy jest bardziej ergonomiczne i bezpieczne.

Wynajem kontenerów KLT do transportu i magazynowania

Wynajem kontenerów KLT od Rotomrent jest bardzo prosty. Kosze KLT są bardzo wytrzymałe i dlatego idealnie nadają się na przykład do przemysłu samochodowego, do stosowania na przenośnikach taśmowych lub w innych łańcuchach dostaw, w których kosze od czasu do czasu mogą się zderzać ze sobą. Podobnie jak kontenery Euronorm, kontenery KLT mają znormalizowane wymiary zgodnie z ustalonym standardem. Oznacza to, że pojemniki KLT są często wymienne w niektórych sektorach. Kolejnym podobieństwem do kontenerów Euronorm jest to, że kontenery KLT można układać w stosy i stosunkowo efektywnie wykorzystują dostępną przestrzeń w magazynie.