Branża "Do it yourself"

Markety budowlane

Branża DIY, dotycząca sklepów wielkopowierzchniowych jest bardzo dynamiczna ze względu na swoją sezonowość. Supermarkety i hipermarkety z takimi działami jak majsterkowanie, materiały budowlane, ogrodnicze, czy dekoracja wnętrz starają się szybko i sprawnie reagować na potrzeby Klientów.

Te szczytowe okresy często skutkują dodatkowym zapotrzebowaniem na opakowania do transportu i magazynowania, które można zaspokoić poprzez wynajęcie tych dodatkowych zasobów. Szczególnie dotyczy to choćby działu ogrodniczego, gdy wraz ze wzrostem temperatury na dworze zwiększa się sprzedaż żywych roślin, kosiarek do trawy, czy mebli ogrodowych. Podobnie jest z innymi okresami takimi jak święta, czy okres urlopowy.

Wynajem palet i nadstawek paletowych daje możliwość bezpiecznego składowania

Nasz specjalnie dobrany sprzęt logistyczny i mobilne regały magazynowe doskonale odpowiadają tym potrzebom. Drewniane i plastikowe palety w połączeniu z nadstawkami paletowymi możesz wynająć w celu efektywnego i łatwego magazynowania produktów sezonowych w okresach, kiedy nie muszą być one składowane w magazynie.

Towar o niestandardowej wielkości? To nie problem, wynajmij systemy Mobilrack

Jeśli składowanie materiału jest sporym wyzwaniem logistycznym ze względu na duże gabaryty produktów warto skorzystać z wynajmu regałów paletowych Mobilrack. Są elastyczną formą mobilnych systemów przechowywania, które pozwalają na szybkie zwiększenie pojemności magazynowej. Są ocynkowane, więc nie podlegają korozji. Można je stosować nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale również na zewnątrz budynków. Dzięki dopasowaniu odpowiedniej długości wsporników możesz składować produkty trudne do ułożenia.

Wyeksponuj swoje produkty dzięki wynajmowi wózków siatkowych i na
rośliny

Rollkontenery to wózki siatkowe, które pozwalają na szybki i ergonomiczny transport produktów w pomieszczeniach zamkniętych. Możliwość gniazdowania sprawia, że są bardzo praktycznym narzędziem w transporcie.
Na zewnątrz hali sklepowej bądź magazynowej w okresie wiosenno-letnim znajduje się mnóstwo roślin doniczkowych i ogrodowych. Aby poruszanie się między nimi nie sprawiało trudności, a zarazem produkty były łatwe w transporcie, warto skorzystać z oferty wózków duńskich na rośliny. Są to produkty składane, idealne do wykorzystania w sezonie. Jesienią wsporniki i półki i można zdemontować, a platformę układać w stosy w celu zaoszczędzenia miejsca składowania.

Elastyczność wynajmowanych nośników ładunków niezbędna w branży DIY

Sklepy DIY są szczególną grupą naszych klientów, z którymi utrzymujemy relacje i dzielimy się doświadczeniami od wielu lat. Oferujemy szybką i dokładną dostawę oraz jesteśmy przygotowani na częste i szybkie zmiany potrzeb w zakresie wynajmu.

Czy pracujesz w branży DIY i masz dodatkowe pytania odnośnie wynajmu opakowań? A może chcesz zapytać o większą ilość produktów? Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie, które znajduje się przy opisie danego produktu.

Europaleta drewniana EPAL 1200×800, jasna

SKU: 11820

Drewniana nadstawka paletowa 800x600mm – IPPC

SKU: 36133

Drewniana nadstawka paletowa, IPPC 1200x800mm

SKU: 38133

Wózek duński na kwiaty – Wózek CC do transportu roślin

SKU: 40027

Metalowy kosz siatkowy składany 860x580x680mm

SKU: 76600

Magazynowy kosz siatkowy 1200x800x1000mm

SKU: 76821

Podwójny regał magazynowy 1875x1035x310 mm

SKU: 50200

Podwójny regał magazynowy z płytą drewnianą

SKU: 50210

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

    * Dozwolone formaty załączników: txt, doc, docx, pdf, rtf, jpg.
    * Pola wymagane
    Zgadzam się z polityka prywatności firmy Rotom*