Rollkontenery

Rollkontenery 3-ścienne

Na wynajem oferujemy wysokiej jakości rollkontenery 3-ścienne, które są w stanie przewieźć do kilkuset kilogramów ładunku. Taka nośność wózków siatkowych pozawala im pracować w ciężkich warunkach np. na lotniskach przy transporcie bagaży, w sklepach i hurtowniach do przewożenia towarów czy w dużych firmach produkcyjnych. Wózki siatkowe świetnie się tez sprawdzą przy kompletacji zamówień w magazynach.

Rollkontener 3-ścienny 800x640x1600 mm

SKU: 46003NRK

Rollkontener gniazdowy 3-ścienny

SKU: 46236

Rollkontener 3 ścienny z plastikową platformą nośną

SKU: 40030

Rollkontener składany, gniazdowy – Prestar – platforma plastikowa 170x80x60mm

SKU: 74516

Rollkontener składany, gniazdowy – Prestar – platforma plastikowa 170x110x80

SKU: 74515

Wózek siatkowy typu Rollkontener 1150x655x1790mm – trójścienny

SKU: 40077

Rollkontenery 3-ścienne na wynajem

Rollkontenery wspierają każdy łańcuch logistyczny w różnych obszarach. Dzięki 3-ściennej konstrukcji rollkontenera można usprawnić na przykład proces magazynowania, kompletacji zamówień i transportu zewnętrznego. Wynajmując kontenery rolkowe od firmy Rotomrent mają Państwo do wyboru różne typy, rozmiary i konstrukcje. Podstawa rollkontenera może być wykonana z drewna, tworzywa sztucznego lub metalu, w zależności od planowanego zastosowania. Maksymalne obciążenie tych kontenerów rolkowych wynosi od 500 kg do 800 kg. 3-ścienne kontenery rolkowe mają tylną ścianę i dlatego są bardziej stabilne niż wersja 2-ścienna. Jest to korzystne zarówno dla ergonomii, jak i dla transportowanych produktów. W wielu przypadkach 3-ścienne rollkontenery są doskonałą alternatywą do przechowywania towarów, które normalnie znajdują się w dużych skrzyniach paletowych. Rollkontenery są również często stosowane na lotniskach, w szpitalach i w przemyśle.

Rodzaje 3-ściennych rollkontenerów

Kontenery rolkowe 3-stronne, które można gniazdować, pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Wynajmujemy warianty, które można zagnieżdżać w kształcie litery A, jak również w kształcie litery L. Oba typy rollkontenerów gniazdowych zapewniają znaczną oszczędność miejsca podczas przechowywania w magazynie lub podczas transportu zwrotnego.

Firma Rotomrent wynajmuje 3-ścienne rollkontenery wyposażone zarówno w bramy zaciskowe, jak i bramy wsuwane. Jeśli wózek siatkowy musi być regularnie demontowany, zalecamy wybór bramek zaciskowych. Można je łatwo podnieść z podłogi w celu kompaktowego przechowywania.  Odpowiednie półki i pasy napinające uzupełniają funkcjonalność 3-ściennych wózków siatkowych.