Pojemniki plastikowe

Pokrywy do pojemników

Pokrywy do pojemników plastikowych i skrzyniopalet plastikowych to nieodzowny element, kiedy jeszcze lepiej chcemy zabezpieczyć nasz towar podczas transportu lub magazynowania. Wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów pokrywy do skrzyniopalet umożliwiają także układanie w stosie, zabezpieczając jednocześnie przed zsunięciem się skrzyń stojących wyżej.

Uniwersalna pokrywa 600×40010 mm do pojemników plastikowych

SKU: 69006

Wynajem pokryw z tworzywa sztucznego do pojemników plastikowych

Wypożyczenie plastikowej pokrywy natychmiast oferuje więcej logistycznej wygody i ochrony dla Twoich towarów. Pokrywy z tworzywa sztucznego mogą być również właściwym rozwiązaniem w przypadku układania pojemników z tworzywa sztucznego w stosy. Stabilna pokrywa zapewnia dodatkową stabilność, gdy chcesz ułożyć kilka skrzynek paletowych, pojemników KLT lub pojemników Euro, ale pamiętaj, aby wziąć pod uwagę maksymalną nośność pokrywy i stosu. Dodatkowa ochrona przed wilgocią, kurzem i innymi niepożądanymi materiałami lub szkodnikami jest niezbędna w wielu branżach. W ten sposób pokrywy plastikowe stanowią doskonałe uzupełnienie asortymentu środków transportu.

Rodzaje pokryw

Pokrywy plastikowe stanowią dużą wartość dodaną, zwłaszcza w przypadku skrzynek paletowych. Są one często wykorzystywane w przemyśle spożywczym, np. podczas zbioru jabłek. Ochrona tego typu towarów masowych za pomocą pokrywy to mniejsze straty, a co za tym idzie – większe obroty. Wytrzymałość pokryw sprawia, że mogą być one wykorzystywane sezon po sezonie.

Oprócz stosowania tych pokryw do skrzynek paletowych, oferujemy również mniejsze pokrywy do stosowania na pojemnikach KLT i kontenerach Euronorm. Oczywiście w celu zapewnienia takiej samej ochrony i efektywności jak w przypadku plastikowych pokryw do skrzyń paletowych. Pokrywy te są również wykonane z łatwego do czyszczenia tworzywa sztucznego i mają stosunkowo niewielką wagę, dzięki czemu są łatwe w obsłudze.

Dlaczego warto wynająć pokrywy plastikowe zamiast kupować?

  • Natychmiastowe rozwiązanie w szczytowych momentach logistycznych
  • Nasze plastikowe pokrywy mogą być elastycznie wykorzystywane
  • Gwarantowana jakość,
  • Stale dostępny asortyment pokryw z tworzywa sztucznego, które są szybko dostępne
  • Swoboda ruchu w magazynie i miejsce na inne rzeczy