Opakowania do transportu zbiorów

Rolnictwo

Rolnictwo i uprawa roli to wyjątkowo zróżnicowana branża obejmująca wiele różnych kategorii produktów, od zbóż, uprawy i przetwórstwa owoców i warzyw, po hodowlę zwierząt. Nagły wzrost zapotrzebowania na większą powierzchnię magazynową i opakowania do transportu w okresie zbiorów następuje kilka razy w roku. Na szczęście na takie intensywne szczyty sezonu można się z łatwością przygotować wynajmując nośniki ładunku, takie jak palety, skrzyniopalety, czy pojemniki plastikowe.

Wynajem opakowań transportowych

Wynajem sprzętu logistycznego lub elastyczne systemy magazynowe mogą być idealnym rozwiązaniem w tym szczytowym momencie, aby poradzić sobie z napiętym czasem. Znacznie obniżasz swoje koszty, ponieważ nie musisz dokonywać żadnych zakupów, a w spokojniejszych okresach roku nie musisz przechowywać rzeczy, które nie są używane.

Palety, nadstawki, czy skrzyniopalety to bezpieczne składowanie i dystrybucja produktów

Nasz asortyment produktów dostępnych do wynajęcia oferuje niespotykaną dotąd elastyczność dla wszystkich firm działających w tej branży. Najczęściej stosowanymi narzędziami logistycznymi w rolnictwie i ogrodnictwie są palety drewniane i plastikowe połączone z drewnianymi, plastikowymi lub metalowymi nadstawkami metalowymi (ściany z siatki metalowej). Pozwala to na łatwe stworzenie skrzyni do przechowywania towarów.

A jeśli chcesz przechowywać swoje produkty całkowicie bezpyłowo, możesz również wypożyczyć skrzyniopaletę plastikową z odpowiednią pokrywą. Skrzyniopalety plastikowe są formowane metodą wtryskową i zostały zaprojektowane tak, aby były wyjątkowo stabilne i bezpieczne podczas układania w stosy, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i higieniczne

Wynajem pojemników plastikowych ułatwi pracę w czasie sezonu

Inną grupą narzędzi logistycznych, które są wręcz niezbędne w rolnictwie i uprawie roli są pojemniki plastikowe. W firmie Rotomrent można wynająć pojemniki w formie całkowicie zamkniętej, częściowo perforowanej lub całkowicie perforowanej. Dla mniejszych produktów mamy plastikowe skrzynki, które można układać w stosy lub składać aby jak najefektywniej wykorzystać dostępną powierzchnię w magazynie, lub plandece ciężarówki.

W branży mięsnej spotyka się często pojemniki plastikowe E2 zaprojektowane specjalnie dla branży spożywczej aby łatwo było utrzymać je w czystości. Są kompatybilne z automatycznymi liniami produkcyjnymi oraz nadają się do wielokrotnego użytku ze względu na mocne tworzywo, z którego są wykonane.

Mobilne regały magazynowe świetne do produktów wielkogabarytowych

Ostatnia kategoria z ruchomymi regałami uzupełnia asortyment. Regały paletowe ze wspornikami nadają się do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Zapewniają szybko dodatkowe możliwości składowania bez konieczności przebudowy obecnego systemu regałowego. Dodatkową zaletą jest to, że w tych regałach można umieszczać produkty lub urządzenia o nietypowych wymiarach.

Czy pracujesz w branży rolniczej i masz dodatkowe pytania odnośnie wynajmu opakowań? A może chcesz zapytać o większą ilość konkretnych produktów? Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie, które znajduje się przy opisie danego produktu.

Paleta H1 1200x800mm – plastikowa paleta higieniczna

SKU: 20831

Drewniana nadstawka paletowa, IPPC 1200x800mm

SKU: 38133

Wózek duński na kwiaty – Wózek CC do transportu roślin

SKU: 40027

Kontener rolkowy AGF do warzyw i owoców – 2-ścienny

SKU: 40029

Pojemnik Euronorm typu E2 na mięso – 600 x400x200 mm – czerwony

SKU: 64522

Skrzyniopaleta ażurowa składana 1200x1000x800mm

SKU: 61621

Skrzyniopaleta przemysłowa 1200x1000x760mm, oparta na 3 płozach

SKU: 66103

Podwójny regał magazynowy 1875x1035x310 mm

SKU: 50200

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

    * Dozwolone formaty załączników: txt, doc, docx, pdf, rtf, jpg.
    * Pola wymagane
    Zgadzam się z polityka prywatności firmy Rotom*