Pojemniki plastikowe

Pojemniki Euronorm

Pojemniki typu EURONORM to jeden z najpopularniejszych rodzajów pojemników plastikowych oferujących możliwość sztaplowania. W ofercie wynajmu pojemników znajdą Państwo najpopularniejsze modele w różnych wymiarach i wariantach. Pojemniki Euronorm idealnie mieszczą się na standardowych paletach, wózkach Dolly czy w wózkach siatkowych.

Pojemnik plastikowy typu Euronorm 400x300x220mm

SKU: 64505

Plastikowy pojemnik Euronorm 600x400x50mm

SKU: 64511

Pojemnik Euronorm typu E2 na mięso – 600 x400x200 mm – czerwony

SKU: 64522

Zamknięty pojemnik Euronorm 600x400x320mm

SKU: 64531

Pojemniki Euronorm na wynajem

Kiedy myślimy o rozwiązaniu do przechowywania lub transportu, które jest nie tylko wysokiej jakości, ale również zabezpiecza transportowane produkty, z pewnością wybierzemy pojemniki plastikowe Euronorm. Cechują się dużą wytrzymałością materiału, dopasowaniem do standardowych wymiarów palety oraz możliwością łatwego czyszczenia.

Do tych korzyści możemy dodać również dużą ilość zastosowań, niewysoką cenę, łatwą obsługę i możliwość przechowywania zamrożonej żywności w optymalnych warunkach. Dzięki temu mamy gwarancję jakościowego produktu, idealnego do dystrybucji i transportu.

Euronorm są bardzo praktycznym rozwiązaniem ponieważ można układać je w stosy dzięki stałemu stosunkowi długości do szerokości (3:2); Na przykład dwa pojemniki 300×200 mieszczą się na jednym pojemniku 600×400, co bardzo ułatwia transport i przechowywanie produktów.

Pojemniki Euronorm w transporcie i magazynowaniu

Wynajem pojemników Euronorm to bardzo szybki sposób na powiększenie ilości dostępnych pojemników, których możesz potrzebować w okresach wzmożonego ruchu. Ze względu na swój kształt i możliwość układania w stosy, pojemniki plastikowe Euronorm mają na celu optymalne wykorzystanie dostępnej zdolności logistycznej. Euronorm to pojemniki trwałe, a dzięki materiałowi z którego są wykonane, również łatwe w czyszczeniu i higienicznei.

Najbardziej znanym tego przykładem jest tak zwana skrzynka na mięso E2 wykonana z tworzywa HDPE. Pojemniki Euronorm są znane ze swojej stabilności i dlatego bardzo dobrze nadają się do transportu różnych towarów. Ponadto skrzynki Euronorm mają stały stosunek długości do szerokości, dzięki czemu kolejne rozmiary można układać w stosy w stosunku 1 do 2. Na jednym pojemniku Euronorm 600×400 mm możesz umieścić dwa kontenery 400×300 mm. Oznacza to również, że można je doskonale łączyć z paletami o standardowych wymiarach, a także układać w kontenerach rolkowych czy na wózkach dolly.

Rodzaje pojemników Euronorm na wynajem

Większość pojemników Euronorm w asortymencie Rotomrent ma wymiary 600×400 mm lub 400×300 mm. Zawartość waha się od 8L do 60L. Jeśli transportujesz żywność, polecamy skrzynkę na mięso E2, standard przemysłowy spełniający wszystkie wymagania sanitarne. Wszystkie pojemniki Euronorm są standardowo wyposażone są w uchwyty do przenoszenia. Właściwy rozmiar kontenera zależy w szczególności od przewożonego towaru oraz dostępnej powierzchni w Twoim magazynie.