Wybierz optymalne rozwiązanie

Dlaczego wynajem?

Rotomrent oferuje szeroki asortyment opakowań transportowych, z których korzystasz tylko wtedy gdy ich potrzebujesz. Pozwala to na stabilizację Twojego łańcucha dostaw z wyeliminowaniem wszystkich pozostałych niedogodności.

Elastyczne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Często w szczycie sezonu zamówień firmy borykają się z problemem braku wystarczającej liczby opakowań transportowych. Rozwiązaniem oczywiście może być zakup dodatkowych opakowań, jednak wówczas należy pamiętac o konieczności przechowania ich w magazynie do czasu kolejnego „sezonu”.

Wynajem opakowań zapewnia Twojej firmie elastyczność niezaleznie od sezonowości. Dzięki wynajmowi korzystasz z opakowań tylko w momencie gdy sa Ci potrzebne. Zobacz jakie to łatwe.

Obejrzyj animację

Dlaczego wybrać wynajem z Rotom?

 • ikona

  Oferta w 24 godziny

  Twój czas jest dla nas ważny

 • ikona

  Szybka dostawa

  Zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu

 • ikona

  Niskie koszty

  Wynajem obniża koszty opakowań zwrotnych

 • ikona

  Stała dostępność produktów

  Rozbudowana sieć magazynów w całej Europie

 • ikona

  Szeroki asortyment

  Opakowania dla wszystkich branż

 • ikona

  Produkty wysokiej jakości

  Certyfikowana jakość wykonania

Najważniejsza jest profesjonalna obsługa

Zoptymalizuj swój łańcuch dostaw z usługami wynajmu oferowanymi przez Rotomrent Polska.

 • Pallets Rotom
 • PALETY

  Nasza oferta palet gwarantuje, że zawsze możemy dostarczyć paletę, która jest odpowiednia dla Twoich potrzeb; palety są dostępne w różnych materiałach, rozmiarach, wersjach i nośnościach. Gwarantujemy wysokiej jakości palety, które zawsze spełniają najnowsze wymagania i wytyczne dotyczące jakości.

  W Rotomrent możesz wybierać pomiędzy paletami drewnianymi i plastikowymi. Jeśli chcesz wynająć palety, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wszystkie nasze palety są dostępne od ręki.

  Zobacz więcej

 • NADSTAWKI PALETOWE

  Nadstawy paletowe są nowoczesnym i wydajnym zamiennikiem tradycyjnych drewnianych skrzyń. Stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania, pakowania i wysyłki produktów, które muszą być chronione i zabezpieczone.

  Ze względu na swój unikalny design nadstawki paletowe mogą być doskonałym narzędziem do oszczędzania miejsca, zarówno w magazynach, jak i podczas transportu ładunku. Dodatkowa ochrona oferowana przez nadstawy paletowe to nie tylko sposób na zapobieganie uszkodzeniom, ale także zwiększenie wydajności magazynowania

  Zobacz więcej

 • ROLLKONTENERY

  Rollkontenery to bardzo szeroka gama wydajnych wózków magazynowych, ułatwiających kompletację i transport produktów. Są to mobilne konstrukcje, które głównie wykorzystujemy do zaopatrzenia i przechowywania w sektorach takich jak przemysł spożywczy, handel detaliczny i supermarkety.

  Niezależnie od branży, w której pracujesz, rollkontenery oferowane na wynajem w Rotomrent mogą być używane od razu i idealnie nadają się do wielu zastosowań. Ofertę uzupełniają niezbędne akcesoria, takie jak półki plastikowe lub metalowe, znacznie zwiększające praktyczne zastosowanie rollkontenerów.

  Zobacz więcej

 • REGAŁY MAGAZYNOWE

  Elastyczny system składowania Mobilrack to wyjątkowo prosty i efektywny sposób na szybkie powiększenie swojego magazynu. Jego wysoką jakość potwierdzają certyfikaty TÜV. Jest to elastyczny i mobilny system regałów metalowych, który można dowolnie dopasować do potrzeb swojego magazynu. Mobilracki są niezwykle łatwe w ustawieniu oraz spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa. Ponieważ regały te są wykonane z wytrzymałych konstrukcji metalowych, można je łatwo przemieszczać za pomocą wózka widłowego.

  Zobacz więcej

 • POJEMNIKI PLASTIKOWE

  Plastikowe pojemniki są ważnymi nośnikami ładunku, które są nie tylko używane do transportu i przechowywania wszelkiego rodzaju produktów, ale są również praktyczne podczas sortowania artykułów, archiwizacji dokumentów lub kompletacji towarów. Oferujemy szeroki wybór plastikowych pojemników do wynajęcia dla Twojego magazynu, warsztatu, linii produkcyjnej lub biura.

  Zobacz więcej

 • SKRZYNIOPALETY PLASTIKOWE

  Skrzyniopalety plastikowe na wynajem wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału HDPE, co zapewnia ich długą żywotność. Skrzyniopalety sprawdzają się zwłaszcza przy transporcie dużych i ciężkich elementów. Ich solidne wykonanie zapewnia długą żywotność pojemnika.

  Zobacz więcej

 • POJEMNIKI METALOWE

  Oferowane przez nas skrzynie metalowe to głównie Gitterboxy oraz pojemniki siatkowe znane również jako kosze siatkowe przemysłowe. Metalowe pojemniki idealnie nadają się do transportowania oraz przechowywania ciężkich i nieporęcznych przedmiotów — dlatego są tak popularne w wielu branżach. Posiadamy pojemniki metalowe w różnych wymiarach.

  Zobacz więcej

 • TRANSPORT WEWNĘTRZNY

  Transport wewnętrzny w każdym magazynie to bardzo ważna sprawa. Dlatego trzeba zadbać o szybką i wydajną pracę, nie tylko w dużych magazynach, ale również na mniejszych powierzchniach. Oferowane przez nas wózki paletowe i podnośniki dostępne na wynajem w tej grupie, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

  Check more

Zrównoważony rozwój

Prowadząc naszą firmę na każdym kroku uwzględniamy dobro naszego środowiska.

Stale powiększająca się populacja świata i rozwijająca się gospodarka światowa wiążą się ściśle ze znacznym wzrostem konsumpcji. Ale ilość surowców dostępnych w celu jej zaspokojenia stale maleje. Surowce wyczerpują się i dlatego stają się coraz droższe. Podaż pozostaje w tyle za rosnącym popytem. Niemal każdy producent staje dzisiaj w obliczu tego problemu.

Dowiedz się więcej