SIEDZIBA GŁÓWNA POLSKA

Rotom Polska ul. Polna 19,
Komorniki, 55-300 Środa Śląska

Rotom Polska Sp. z o.o.

ul. Polna 19, Komorniki
55-300 Środa Śląska

+48 71 381 16 99info@rotomrent.pl


Napisz do nas

Formularz kontaktowy

  * Dozwolone formaty załączników: txt, doc, docx, pdf, rtf, jpg.
  * Pola wymagane
  Zgadzam się z polityka prywatności firmy Rotom*

  Znajdź odpowiedź

  Najczęściej zadawane pytania

  Ofertę przygotujemy niezwłocznie, nie później niż 24 godzin od momentu otrzymania zapytania. W niektórych przypadkach nasz Przedstawiciel może kontaktować się z Państwem przed wysłaniem oferty.

  Zależy to oczywiście od konkretnej sytuacji i produktu. Informację taką otrzymasz wraz z ofertą. Posiadamy ogromną pulę standardowych nośników logistycznych (palet, skrzyń, nadstaw) dostępnych „od ręki”, jak również realizujemy projekty dobierane indywidualnie dla klienta.

  Standardowy, minimalny czas wynajmu to 1 tydzień. W niektórych przypadkach możemy wycenić krótszy okres (szczególnie dla nośników standardowych). Wpisz żądany czas wynajmu (jeśli jest krótszy niż 1 tydzień) w komentarzu podczas składania zapytania.

  Tak. Nigdy nie wymagamy zwrotu, dopóki sam nie uznasz, że możesz już zwrócić produkty. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu omówienia szczegółów.

  The rental rates are based on a certain number in combination with a certain rental period. The rented products can be returned earlier, this is no reason to reduce the total rental costs

  Tak, nasza oferta może zawierać również dostawę i odbiór produktów po okresie wynajmu. Prosimy o podanie lokalizacji dostawy podczas składania zapytania i zaznaczenie w komentarzach, że opcja ta dotyczy również odbioru produktów po okresie wynajmu.

  W większości przypadków tak. Wyjątkami są produkty, które są wymienne ale w całości sprawne (paleta Euro, paleta H1, Gitterbox, pojemnik E2, paleta Düsseldorfer, nadstawy drewniane). Więcej szczegółów uzyskasz u naszych specjalistów.

  Niektóre tak. Jeśli chcesz aby wszystkie produkty wynajęte przez Ciebie były oznaczone aby łatwo odróżnić je od własnych, możemy to zrobić.

  Uszkodzone produkty wskutek niewłaściwego użytkowania lub produkty zagubione pozostają kosztem wynajmującego. Wysokość tych opłat zostanie podana w ofercie.

  Szczegółowe warunki wynajmu zostaną przesłane razem z ofertą.

  Zawsze do Państwa usług

  Nasze lokalizacje w Europie