Pojemniki metalowe

Pojemniki siatkowe

Metalowe kosze siatkowe na wynajem doskonale sprawdzają się przy ekspozycji towaru w wielkopowierzchniowych sieciach handlowych jak również przy składowaniu towarów w magazynach. Możliwość sztaplowania koszy siatkowych umożliwia ustawianie ich w stosy, zapewniając też łatwy dostęp do produktów dzięki uchylnym burtom.

Magazynowy kosz siatkowy 1200x800x1000mm

SKU: 76821

Metalowy kosz przemysłowy składany 1200x1000x1000 z uchylną klapą

SKU: 76196

Magazynowy kosz druciany, metalowy 1200x1010x1200mm składany – żółty ocynk

SKU: 76122

Metalowy kosz siatkowy składany 860x580x680mm

SKU: 76600

Wynajem metalowych składanych pojemników siatkowych do transportu i magazynowania

Wynajem metalowych pojemników siatkowych oznacza od razu więcej miejsca do przechowywania lekkich i średnio ciężkich towarów. Do cięższych towarów polecamy bardzo wytrzymałe pojemniki Gitterbox.

Metalowe pojemniki siatkowe są składane i można je umieścić bezpośrednio na palecie o odpowiedniej wielkości. Zazwyczaj odbywa się to za pomocą kilku punktów zaczepienia wokół palety, tak aby całość tworzyła mocną całość. Druciane klatki paletowe są więc doskonałym sposobem na przechowywanie towarów w sposób zorganizowany. Uchylne okno z przodu utrzymuje produkty w zasięgu ręki, a struktura siatki sprawia, że zawartość jest zawsze widoczna. Pojemnik siatkowy może stanowić doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza w przemyśle motoryzacyjnym i innych sektorach.

Rodzaje metalowych składanych pojemników siatkowych

Pod względem długości i szerokości różne pojemniki siatkowe odpowiadają standardowym rozmiarom palet: 800×600mm, 1200×800mm (europaleta) i 1200×1000mm (paleta blokowa). Wybór odpowiedniego rozmiaru zależy od materiału, który chcesz przechowywać i ilości przestrzeni użytkowej, którą dysponujesz. Waga oczywiście zależy od wielkości pojemnika siatkowego i waha się od 30kg do 71kg. Udźwig wynosi od 300kg do 600kg. Wszystkie nasze metalowe kosze siatkowe są standardowo ocynkowane elektrolitycznie. Metoda ta tworzy na metalu cienką warstwę cynku, która zapobiega korozji.

Dlaczego warto wynająć metalowe składane pojemniki siatkowe zamiast kupować?

  • Natychmiastowe rozwiązanie dla logistycznych momentów szczytowych
  • Nasze pojemniki siatkowe mogą być elastycznie wykorzystywane
  • Gwarantowana jakość produktów
  • Stale dostępny asortyment pojemników siatkowych
  • Swoboda poruszania się w magazynie i możliwość wykorzystania przestrzeni na inne rzeczy