Opakowania dla wszystkich gałęzi przemysłu

Sektory

Usługi wynajmu nośników logistycznych doskonale sprawdzają się zarówno w branży FMCG jak i w przemyśle ciężkim. Nasz asortyment produktów na wynajem jest bardzo szeroki, dlatego znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sektory

Posiadamy szeroką gamę opakowań narzędzi logistycznych, które mogą być wykorzystywane w różnych sektorach przemysłu. Branże te różnią się od siebie, począwszy od handlu detalicznego, przemysłu motoryzacyjnego, farmaceutycznego, rolnictwa i ogrodnictwa, a skończywszy na przemyśle spożywczym.

Kontenery rolkowe do supermarketów z opcją wynajmu

W każdej branży funkcjonują określone narzędzia do transportu towarów. Na przykład rollkontenery z możliwością gniazdowania często są wynajmowane przez supermarkety, podobnie jak palety wystawowe i kontenery siatkowe. Rollkontener pralniczy, jest wariantem 4-stronnego wózka siatkowego, często wykorzystywany w branżach, które zajmują się praniem i bielizną pościelową, takich jak hotele i szpitale. Dzięki składanej klapie frontowej można łatwo wkładać bieliznę pościelową do kontenera i ponownie ją wyjmować.

Skrzynie metalowe Gitterbox w branży samochodowej i przemysłowej

Kosze przemysłowe Gitterbox są często wynajmowane w przemyśle ciężkim i samochodowym. Potrzeba określonego miejsca do przechowywania dużych ilości wielu mniejszych komponentów o dużej wadze. Świetnie w tym wypadku sprawdzają się kosze Gitterbox, które mogą być sztaplowane i zajmują mało miejsca w magazynie.

Wózek duński do transportu i ekspozycji roślin w rolnictwie i ogrodnictwie

W rolnictwie i ogrodnictwie często wynajmowany jest duński wózek na rośliny, który może być wykorzystywany w procesie kompletacji zamówień w magazynie lub szklarni, lub jako ekspozycja w centrum ogrodniczym.

Kontenery pralnicze dla służby zdrowia i pralni

W sektorze opieki zdrowotnej, na przykład w szpitalach lub domach opieki, często wynajmuje się rollkontenery do prania w celu szybkiego transportu czystego, bądź brudnego prania wewnątrz pomieszczeń. Nasze kontenery pralnicze mają trwałą konstrukcję i mogą być intensywnie użytkowane przez wiele lat. Dzięki składanej klapie z przodu wózka, przewożenie i kompletacja bielizny pościelowej jest bardzo proste.

Możliwość wynajmu nośników ładunków dla każdej branży

Każda branża potrzebuje własnych, specyficznych narzędzi, jeśli chodzi o transport wewnętrzny i magazynowanie, a my w Rotomrent jesteśmy tego bardzo świadomi. Na przykład, niski koszt drewnianej palety może być czasem interesujący, podczas gdy paleta plastikowa może być właściwym wyborem dla kogoś, kto szuka palety łatwej w czyszczeniu i higienicznej.

Poniżej przedstawiono różne branże, aby określić, które nośniki ładunku mogą być interesujące do wynajęcia. Oto niektóre przykładowe sposoby wykorzystania wynajmowanych opakowań w różnych branżach:

  • Rollkontenery gniazdowe dla supermarketów i sprzedawców detalicznych
  • Nadstawki paletowe dla branży DIY
  • Kosze metalowe Gitterbox i siatkowe pojemniki metalowe dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Wózki duńskie do transportu roślin oraz plastikowe skrzynie i pojemniki dla rolnictwa i ogrodnictwa
  • Pojemniki plastikowe E2 dla przetwórstwa mięsnego
  • Kontenery pralnicze dla służby zdrowia i hoteli