Renting without worries with Rotomrent

Wynajem stał się jeszcze łatwiejszy

Wynajmuj produkty logistyczne zamiast je kupować

Wynajem kontenerów rolkowych, wynajem palet, wynajem pojemników plastikowych – to wszystko jest możliwe. Wynajem opakowań logistycznych oznacza elastyczność, gdy jej potrzebujesz. Jedną z głównych zalet wynajmu jest możliwość szybkiego reagowania na okresy wzmożonego ruchu w interesie. Rotomrent oferuje duży zasięg europejski, dzięki czemu można szybko znaleźć odpowiednią odpowiedź na Państwa problem logistyczny. Chętnie wspólnie z Państwem poszukamy odpowiedniego rozwiązania i od razu przystąpimy do działania.

W Rotoment szukamy najlepszych rozwiązań

W Rotoment skupiamy się na usługach

Usługi przybierają wiele form, również w logistyce. Głównymi filarami firmy Rotomrent są szeroka oferta, szybkie wdrożenie oraz oferowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Rozwiązania te muszą uwolnić klienta od wszelkich zmartwień związanych z zasobami logistycznymi i ich dostępnością. Usprawnienie łańcuchów transportowych i możliwości magazynowych to często kwestie kluczowe dla klienta. Wynajmujemy kontenery rolkowe, palety i pojemniki plastikowe we wszystkich kształtach i rozmiarach. W naszym asortymencie posiadamy również skrzynie metalowe i regały piętrowe do wynajęcia. Produkty Rotomrent są niezawodne i nadają się do wielokrotnego użytku.

Oto jak działa wynajem z Rotomrent!

Znalezienie i wynajęcie odpowiedniego sprzętu logistycznego za pośrednictwem firmy Rotomrent jest bardzo proste. Za pomocą naszego paska wyszukiwania można wyszukać konkretny produkt, np. skrzyniopaletę lub kontener rolkowy z zabezpieczeniem przed kradzieżą. Szukają Państwo sprzętu dla swojej branży? Aby ułatwić to zadanie, Rotomrent wyróżnia 8 sektorów: Automotive, DIY, Healthcare & Laundry, Industrial, Agriculture & Horticulture, Logistics, Retail & Supermarket, Food Industry. Jeśli nie znalazłeś swojej branży, po prostu wybierz sektor, najbardziej zbliżony do Twojej działalności, aby zobaczyć najczęściej wynajmowane produkty. Oczywiście możesz również skorzystać z różnych kategorii, aby dotrzeć do poszukiwanego produktu.

WChcesz wynająć wybrany produkt? W takim razie dodaj go do zapytania, a następnie przejdź do formularza wyceny. Po wprowadzeniu danych, preferowanych terminów wynajmu i wysłaniu zapytania,odpowiedź otrzymaja Państwo w ciągu maksymalnie 48 godzin. Można również wysłać do nas e-mail bezpośrednio na adres info@rotomrent. Jeśli chcieliby Państwo skontaktować się z nami telefonicznie, chętnie udzielimy Państwu pomocy pod numerem telefonu +48 71 381 16 99.

Rotomrent Team Europe

Rotomrent Team Europe

Jesteśmy międzynarodowym zespołem promującym wynajem nośników logistycznych na rynku B2B. Wspólne korzystanie ze środków logistycznych zapewnia zrównoważony rozwój i ochronę środowiska naturalnego.