Sieci handlowe i supermarkety

Handel detaliczny

W handlu detalicznym występuje sezonowość polegająca na tym, że wiele czynników napędza wydatki konsumenckie, np. okresy świąteczne. Aby przygotować się odpowiednio do szczytu sezonu warto zadbać o wystarczającą ilość opakowań i narzędzi logistycznych już z poziomu planowania.

Jeśli nie planujesz zakupu nowych opakowań z braku miejsca na ich składowanie, oferujemy możliwość wynajmu takich produktów jak palety, nadstawki paletowe, pojemniki, regały magazynowe, czy kontenery rolkowe. Produkty te pomagają w optymalizacji łańcucha dystrybucji i dostaw, zarówno w przypadku magazynów, jak i powierzchni handlowych. Wynajem opakowań jest bardzo opłacalny ponieważ jest to ekonomiczny sposób na poradzenie sobie z okresami sezonowych szczytów. Nie musisz inwestować w utrzymywanie dodatkowego magazynu lub finansowaniu kolejnych zakupów sprzętu, który po sezonie będzie zalegał w magazynie.

Palety i nadstawki eksponujące towar w wersji na wynajem

Najczęściej wynajmowanymi opakowaniami są palety drewniane i plastikowe w standardowych rozmiarach. Często wynajmowanym typem palety jest paleta ekspozycyjna typu “Düsseldorfer” która charakteryzuje się trwałą konstrukcją i mocnymi, metalowymi klockami.

Do ochrony produktów oraz ekspozycji w sklepie można dobrać pasujące do palet nadstawki drewniane lub plastikowe w wersji składanej. Możliwość składania sprawia, że oszczędza się na kosztach transportu pustych opakowań.

Wynajmuj pojemniki plastikowe do przechowywania

Produkujemy wysokiej jakości pojemniki euro, pojemniki składane, ażurowe i inne, które są wytrzymałe i trwałe, aby zapewnić jak najlepszą ochronę produktu. Rotom oferuje również antywłamaniowe kontenery rolkowe z siatki metalowej oraz inne wózki siatkowe przeznaczone do użytku w handlu detalicznym.

Transport między alejkami — wynajmuj wózki dolly, rollkontenery i wózki widłowe

Zamiast papieru lub folii do pakowania produktów warto wykorzystać opakowania wielorazowe takie jak pojemniki plastikowe. Świetnie swoją funkcję spełniają pojemniki gniazdowe z 2 częściową pokrywą. Można je transportować na wózkach dolly wszędzie tam, gdzie są wąskie przejścia i alejki.

Inną ważną grupą produktów stosowanych w handlu detalicznym i obsłudze supermarketów są rollkontenery siatkowe. Pozwalają na łatwą i efektywną dystrybucję artykułów. Jedną z najważniejszych cech kontenera gniazdowego jest to, że można go łatwo złożyć i wsunąć do innych wózków tego samego typu, co pozwala zaoszczędzić dużo miejsca w magazynie lub podczas transportu powrotnego.

W naszym asortymencie znajdują się również wózki paletowe, które mogą uprościć transport towarów na paletach. Wózki paletowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu czy supermarketu. Ich zastosowanie znacznie ułatwia transport produktów umieszczonych na paletach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który jest dostępny do wynajęcia, a my chętnie służymy Państwu pomocą. Czy pracujesz w branży detalicznej i masz dodatkowe pytania odnośnie wynajmu opakowań? A może chcesz zapytać o większą ilość produktów? Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie, które znajduje się przy opisie danego produktu.

Europaleta drewniana EPAL 1200×800, jasna

SKU: 11820

Paleta H1 1200x800mm – plastikowa paleta higieniczna

SKU: 20831

Plastikowy pojemnik z pokrywą 600×400 mm, 68 litrów

SKU: 65203

Pojemnik plastikowy z pokrywą 600x400x416mm

SKU: 65204

Dwuścienny wózek siatkowy – rama typu A – gniazdowy

SKU: 46500

Kontener siatkowy 2 ścienny z plastikową platformą nośną

SKU: 40020

Metalowy regał magazynowy 1545x1180x310 mm

SKU: 50100

Podwójny regał magazynowy 1875x1035x310 mm

SKU: 50200

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

    * Dozwolone formaty załączników: txt, doc, docx, pdf, rtf, jpg.
    * Pola wymagane
    Zgadzam się z polityka prywatności firmy Rotom*